Vilka vi är

Vårt mål är att ligga i absolut framkant av det digitala medielandskapet, för att kunna skräddarsy de mest attraktiva lösningarna för våra kunder och partners. Vi tar oss i mål tillsammans – och firar våra framgångar som ett lag.

Bild på person
Vilhelm Ögren
Managing Director
+46 (0)73 082 35 15
vilhelm.ogren@storymedia.se
Bild på person
Stina Franzén
Head of Content
+46 (0)70 584 83 90
stina.franzen@storymedia.se
Bild på person
Ehsan Zahedi
Sales Director
+46 (0)76 328 02 26
ehsan.zahedi@storymedia.se
Bild på person
Linnéa Påhlman
Design Lead
+46 (0)70 788 23 27
linnea.pahlman@storymedia.se
Bild på person
Emil Berglund
Product Manager
+46 (0)70 790 30 29
emil.berglund@storymedia.se
Bild på person
Andrea Svanberg
Content Manager
+46 (0)72 325 16 69
andrea.svanberg@storymedia.se
Bild på person
Joakim Billingskog
Performance Analyst
+46 (0) 812 456 210
joakim.billingskog@storymedia.se
Bild på person
Caroline Lundh
Content Manager
+46 (0)73 534 32 18
caroline.lundh@storymedia.se
Bild på person
Anders Olsson
Chief Financial Officer
+46 (0) 812 456 206
anders.olsson@storymedia.se
Bild på person
Jessica Follin
Business Analyst
+46 (0)812 456 210
jessica.follin@storymedia.se
Bild på person
Niclas Persson
Office Manager
+46 (0) 812 456 212
niclas.persson@framtidsmedia.se