Vilka vi är

Vårt mål är att ligga i absolut framkant av det digitala medielandskapet, för att kunna skräddarsy de mest attraktiva lösningarna för våra kunder och partners. Vi tar oss i mål tillsammans – och firar våra framgångar som ett lag.

Bild på person
Vilhelm Ögren
Managing Director
+46 (0)730823515
vilhelm.ogren@storymedia.se
Bild på person
Stina Franzén
Head of Content
+46 (0)705848390
stina.franzen@storymedia.se
Bild på person
Ehsan Zahedi
Sales Director
+46 (0)763280226
ehsan.zahedi@storymedia.se
Bild på person
Linnéa Påhlman
Design Lead
+46 (0)707882327
linnea.pahlman@storymedia.se
Bild på person
Emil Berglund
Product Manager
+46 (0)707903029
emil.berglund@storymedia.se
Bild på person
Andrea Svanberg
Content Manager
+46 (0)723251669
andrea.svanberg@storymedia.se
Bild på person
Joakim Billingskog
Performance Analyst
+46 (0)812456210
joakim.billingskog@storymedia.se
Bild på person
Caroline Lundh
Content Manager
+46 (0)735343218
caroline.lundh@storymedia.se
Bild på person
Anders Olsson
Chief Financial Officer
+46 (0)812456206
anders.olsson@storymedia.se
Bild på person
Karolina Ling-Vannerus
Chief Strategy Officer
+46 (0)812456210
karolina.ling-vannerus@storymedia.se
Bild på person
Jessica Follin
Business Analyst
+46 (0)812456210
jessica.follin@storymedia.se
Bild på person
Marcus Lenngren
Chief Technology Officer
+46 (0)812456210
marcus.lenngren@storymedia.se
Bild på person
Malin Hallberg
Office Manager
+46 (0)708965526
malin.hallberg@storymedia.se