Vilka vi är

Vårt mål är att ligga i absolut framkant av det digitala medielandskapet, för att kunna skräddarsy de mest attraktiva lösningarna för våra kunder och partners. Vi tar oss i mål tillsammans – och firar våra framgångar som ett lag. Story Media är en del av Future Media Group koncernen.

Bild på person
Ehsan Zahedi
Head of Sales
+46 (0)76 328 02 26
ehsan.zahedi@storymedia.se
Bild på person
Stina Franzén
Head of Studio (föräldraledig)
stina.franzen@storymedia.se
Bild på person
Andrea Svanberg
TF Head of Studio
andrea.svanberg@storymedia.se
Bild på person
Emil Berglund
Product Manager
+46 (0)70 790 30 29
emil.berglund@storymedia.se
Bild på person
Joel Lund
Sales Manager
joel.lund@storymedia.se
Bild på person
Niklas Jehrlander
Sales Manager
+46 (0)73 507 10 48
niklas.jehrlander@storymedia.se
Bild på person
Adrian Dilaveri
Sales Manager
+46 (0)70-626 76 63
adrian.dilaveri@storymedia.se
Bild på person
Linus Wennerström
Group CEO
linus.wennerstrom@futuremediagroup.se
Bild på person
Anders Olsson
Chief Financial Officer
anders.olsson@futuremediagroup.se
Bild på person
Vilhelm Ögren
Head of operations
vilhelm.ogren@futuremediagroup.se
Bild på person
Jessica Follin
Head of Strategy & Innovation
jessica.follin@futuremediagroup.se