Vilka vi är

Vårt mål är att ligga i absolut framkant av det digitala medielandskapet, för att kunna skräddarsy de mest attraktiva lösningarna för våra kunder och partners. Vi tar oss i mål tillsammans – och firar våra framgångar som ett lag. Story Media är en del av Future Media Group-koncernen.

Bild på person
Ehsan Zahedi
Head of Story Media
+46 (0)76 328 02 26
ehsan.zahedi@storymedia.se
Bild på person
Stina Herrlin
Head of Studio
+46 (0)70 584 83 90
stina.herrlin@futuremediagroup.se
Bild på person
Niklas Jehrlander
Head of Sales
+46 (0)73 507 10 48
niklas.jehrlander@storymedia.se
Bild på person
Emil Berglund
Product Manager
+46 (0)70 790 30 29
emil.berglund@storymedia.se
Bild på person
Joel Lund
Sales Manager
joel.lund@storymedia.se
Bild på person
Adrian Dilaveri
Sales Manager
+46 (0)70-626 76 63
adrian.dilaveri@storymedia.se
Bild på person
Linus Wennerström
Group CEO
linus.wennerstrom@futuremediagroup.se
Bild på person
Anders Olsson
Chief Financial Officer
anders.olsson@futuremediagroup.se
Bild på person
Vilhelm Ögren
Business Development
vilhelm.ogren@futuremediagroup.se